Mierzeja
Mierzeja
Mierzeja
Mierzeja
16 lat mierzeja.com

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBIERZ MIEJSCOWOŚĆ

Całoroczne pokoje i apartamenty OLO

Rodzaj wpisu
Krynica Morska, ul. Żeromskiego 2
tel. kom. 604 307 568

WOLNE TERMINY   ! ! !                       

Zapraszamy Państwa do całorocznych, komfortowych pokoi, mieszkań i apartamentów znajdujących się w Krynicy Morskiej przy ulicy Żeromskiego 2, Żeromskiego 6 i Teleexpressu/Portowa 9

Nasze obiekty położone są w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach w niewielkiej odległości do morza i centrum. Cicha i spokojna okolica powoduje, że Państwa wypoczynek jest bardzo komfortowy i na długo zapada w pamięci, powodując chęć ponownego korzystania z naszych usług.

Pokoje przygotowane są dla dwóch, trzech i czterech osób.  Każdy z nich  posiada funkcjonalny w pełni wyposażony aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem, lodówkę i kuchenkę elektryczną, telewizor, balkon ze stolikiem i krzesłami. W łazience z wc znajduje się również umywalka oraz kabina natryskowa.

Mieszkania składające się z dwóch niezależnych, zamykanych pokoi przygotowane są do przyjęcia od dwóch do ośmiu osób. Oprócz oczywiście łazienki i balkonu mamy tutaj wydzieloną jako osobne pomieszczenie kuchnię.

Apartamenty składające się z sypialni z łożem małżeńskim, salonu z balkonem, kuchni i łazienki mogą zaspokoić potrzeby od dwóch do czterech osób.

Każdy z naszych lokali posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Dla zmotoryzowanych zapewniamy indywidualne miejsca parkingowe.

Lokalizacja, wyposażenie jak i standard powodują, że w naszych obiektach bardzo dobrze czują się pary, rodziny z dziećmi jak również grupy przyjaciół.

Przy wcześniejszej informacji istnieje możliwość uzgodnienia dodatkowego wyposażenia: np. koc, parawan, krzesełko do karmienia dzieci, wanienka do kąpieli itd. itp.

Koszt najmu, który jest uzależniony od pory roku, terminu, długości pobytu jak i ilości osób wypoczywających jest  uzgadniany telefonicznie lub mailowo.

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE PRZEZ CAŁY ROK. GWARANTUJEMY UDANY WYPOCZYNEK!

 

Całoroczne pokoje, mieszkania i apartamenty
tel. kom. 604 307 568
e-mail: caloroczne@mierzeja.com                                                                                                                

                                                               www.pokoje.mierzeja.com


Liczba odsłon oferty: 544147

FORMULARZ KONTAKTOWY

GALERIA ZDJĘĆ

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Pokaż wszystkie zdjęcia (12)