Mierzeja
Mierzeja
Mierzeja
Mierzeja
15 lat mierzeja.com

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBIERZ MIEJSCOWOŚĆ

Oferta

Serwis mierzeja.com to znakomite medium reklamowe, którego skuteczność potwierdzona jest już od samego początku jego powstania.

W naszej ofercie znajdują się:

Smiley  WPISY REKLAMOWE
Korzystając z kilkuletniego doświadczenia przygotowaliśmy dla Państwa serwis, w którym mogą Państwo z łatwością zaprezentować swoją ofertę. Za pośrednictwem wpisów reklamowych  mogą Państwo opisać i pokazać swój obiekt w przejrzysty i atrakcyjny sposób. Jako jedni z nielicznych dajemy możliwość samodzielnej edycji swojego wpisu bez żadnych ograniczeń... więcej »

 

Smiley  BANERY REKLAMOWE
Duża oglądalność serwisu (w sezonie dziennie nawet powyżej 40.000 odsłon pierwszej strony - razem około 240.000 odsłon) sprawia, że banery reklamowe są jedną z najlepszych i najszybszych form dotarcia do potencjalnego turysty. Banery idealnie nadają się do promocji większych ośrodków, pensjonatów czy hoteli... więcej »

 

Smiley  PRODUKCJE POLIGRAFICZNE
Serwis mierzeja.com prowadzi Agencja Reklamowa Gabo s.c.. Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu prac internetowych oraz reklamy poligraficznej i wielkoformatowej. Wykonujemy większość publikacji i projektów poligraficznych... więcej »

 

Smiley  WYKONANIE STRON WWW
W dobie zastosowania internetu do promocji usług turystycznych, bardzo duże znaczenia ma dobrze wykonana i przemyślana strona internetowa. Nasza firma posiada duże doświadczenie w tworzeniu stron i serwisów www. Do tej pory wykonaliśmy około 120 mniejszych i większych projektów i wdrożeń... więcej »

POGODA NA MIERZEI
Piątek, 15. grudnia 2017
Pogoda
2o C
Ciśnienie: 997 hPa
Opady: 0.0 mm
Zachmurzenie: 40 %
Sobota, 16. grudnia 2017
Pogoda
1o C
Ciśnienie: 1001 hPa
Opady: 0.0 mm
Zachmurzenie: 44 %
Niedziela, 17. grudnia 2017
Pogoda
1o C
Ciśnienie: 1009 hPa
Opady: 0.1 mm
Zachmurzenie: 100 %
Poniedziałek, 18. grudnia 2017
Pogoda
0o C
Ciśnienie: 1010 hPa
Opady: 0.0 mm
Zachmurzenie: 56 %
NEWSLETTER
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać aktualne informacje o najlepszych ofertach.
Design, prowadzenie serwisu Agencja Reklamowa Gabo © 2002-2017