Mierzeja
Mierzeja
Mierzeja
Mierzeja
16 lat mierzeja.com

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBIERZ MIEJSCOWOŚĆ

Oferta

Serwis mierzeja.com to znakomite medium reklamowe, którego skuteczność potwierdzona jest już od samego początku jego powstania.

W naszej ofercie znajdują się:

WPISY REKLAMOWE
Korzystając z kilkuletniego doświadczenia przygotowaliśmy dla Państwa serwis, w którym mogą Państwo z łatwością zaprezentować swoją ofertę. Za pośrednictwem wpisów reklamowych  mogą Państwo opisać i pokazać swój obiekt w przejrzysty i atrakcyjny sposób. Jako jedni z nielicznych dajemy możliwość samodzielnej edycji swojego wpisu bez żadnych ograniczeń... więcej »

 

BANERY REKLAMOWE, WPISY PROMOWANE i OFERTY WYRÓŻNIONE
Duża oglądalność serwisu (w sezonie dziennie nawet powyżej 40.000 odsłon pierwszej strony - razem około 240.000 odsłon) sprawia, że banery reklamowe są jedną z najlepszych i najszybszych form dotarcia do potencjalnego turysty. Banery idealnie nadają się do promocji większych ośrodków, pensjonatów czy hoteli... więcej »

 

PRODUKCJE POLIGRAFICZNE
Serwis mierzeja.com prowadzi Agencja Reklamowa Gabo s.c.. Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu prac internetowych oraz reklamy poligraficznej i wielkoformatowej. Wykonujemy większość publikacji i projektów poligraficznych... więcej »

 

WYKONANIE STRON WWW
W dobie zastosowania internetu do promocji usług turystycznych, bardzo duże znaczenia ma dobrze wykonana i przemyślana strona internetowa. Nasza firma posiada duże doświadczenie w tworzeniu stron i serwisów www. Do tej pory wykonaliśmy około 120 mniejszych i większych projektów i wdrożeń... więcej »

NEWSLETTER
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać aktualne informacje o najlepszych ofertach.