Mierzeja
Mierzeja
Mierzeja
Mierzeja
16 lat mierzeja.com

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBIERZ MIEJSCOWOŚĆ

Komfortowy Apartament dwupokojowy OLO

Rodzaj wpisu
Krynica Morska, ul. Teleexpressu/Portowa 9
tel. 604-307-568

  Zapraszamy Państwa do całorocznych, komfortowych pokoi, mieszkań i apartamentów znajdujących się w Krynicy Morskiej przy ulicy Żeromskiego 2, Żeromskiego 6 i Teleexpressu/Portowa 9
*
Nasze obiekty położone są w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach w niewielkiej odległości do morza i centrum. Cicha i spokojna okolica powoduje, że Państwa wypoczynek jest bardzo komfortowy i na długo zapada w pamięci, powodując chęć ponownego korzystania z naszych usług. 
*
Pokoje przygotowane są dla dwóch, trzech i czterech osób. Każdy z nich posiada funkcjonalny w pełni wyposażony aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem, lodówkę i kuchenkę elektryczną, telewizor, balkon ze stolikiem i krzesłami. W łazience z wc znajduje się również umywalka oraz kabina natryskowa. 
*
Mieszkania składające się z dwóch niezależnych, zamykanych pokoi przygotowane są do przyjęcia od dwóch do ośmiu osób. Oprócz oczywiście łazienki i balkonu mamy tutaj wydzieloną jako osobne pomieszczenie kuchnię. 
*
Apartamenty składające się z sypialni z łożem małżeńskim, salonu z balkonem, kuchni i łazienki mogą zaspokoić potrzeby od dwóch do czterech osób. 
*
Każdy z naszych lokali posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu. 
*
Dla zmotoryzowanych zapewniamy indywidualne miejsca parkingowe. 
*
Lokalizacja, wyposażenie jak i standard powodują, że w naszych obiektach bardzo dobrze czują się pary, rodziny z dziećmi jak również grupy przyjaciół. 
*
Przy wcześniejszej informacji istnieje możliwość uzgodnienia dodatkowego wyposażenia: np. koc, parawan, krzesełko do karmienia dzieci, wanienka do kąpieli itd. itp. 
*
Koszt najmu, który jest uzależniony od pory roku, terminu, długości pobytu jak i ilości osób wypoczywających jest uzgadniany telefonicznie lub mailowo. 
 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE PRZEZ CAŁY ROK. GWARANTUJEMY UDANY WYPOCZYNEK ! ! !

 

Całoroczne pokoje, mieszkania i apartamenty
tel. kom. 604 307 568
e-mail: caloroczne@mierzeja.com                                                                                                              

                                                                                        www.pokoje.mierzeja.com


Liczba odsłon oferty: 23397

FORMULARZ KONTAKTOWY

GALERIA ZDJĘĆ

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Pokaż wszystkie zdjęcia (18)
POLITYKA PRYWATNOŚCI      Design, prowadzenie serwisu Agencja Reklamowa Gabo © 2002-2019