Mierzeja
Mierzeja
Mierzeja
Mierzeja
16 lat mierzeja.com

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBIERZ MIEJSCOWOŚĆ

Regulamin

Serwis naplazy.pl & mierzeja.com jest serwisem informacyjno – promocyjnym, ukazującym tereny polskiego wybrzeża (oraz okolic) oraz obiekty turystyczne na nich funkcjonujące.

Korzystanie z większej części serwisu jest bezpłatne.

Materiały (treści, zdjęcia, panoramy, skrypty, animacje, banery reklamowe) są własnością twórców i osób posiadających prawa majątkowe do poszczególnych części serwisu. Kopiowanie, powielanie elementów i całości serwisu bez zgody autorów i właścicieli jego części bez właściwej zgody jest nielegalne i zabronione.

Wpisy branżowe oraz ogłoszenia w serwisie naplazy.pl & mierzeja.com są płatne. Użytkownik wpisując swoje dane do bazy serwisu oświadcza, iż zapoznał się z poniższym regulaminem i będzie go przestrzegał. Wpisując swoje dane osobowe do serwisu użytkownik wyraża zgodę na publikowanie ich w Internecie. Wpisywanie kompletnych danych jest dobrowolne, obowiązkowe natomiast jest podanie danych kontaktowych (np. e-mail, telefon).

Użytkownik, który zamieszcza swój wpis branżowy lub ogłoszenia zgadza się na zbieranie, zmienianie, udostępnianie i opracowywanie swoich udostępnionych danych osobowych przez serwis oraz firmę Gabo s.c. Redakcja serwisu może bez uprzedzenia ingerować w całość dodanego wpisu branżowego oraz ogłoszenia, zmieniać je i modyfikować w celu weryfikacji danych i poprawności wyświetlania oferty.

Osobami uprawnionymi do korzystania z serwisu, dodawania i modyfikacji wpisów są osoby pełnoletnie.

Obostrzenia formalno-prawne

Serwis naplazy.pl & mierzeja.com nie bierze udziału w transakcjach pomiędzy użytkownikami serwisu, którzy korzystają z naszych zasobów. Cała odpowiedzialność wynikająca z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach spoczywa na użytkowniku serwisu.

Serwis nie jest oferentem, a jedynie przestawia informacje o ofertach i oferentach. Informacje zawarte na stronach serwisu mogą być wykorzystany tylko i wyłącznie do celów zgodnych z prawem. Treść wpisów niezgodnych z prawem oraz wszystkie informacje potrzebne do zlokalizowania osób korzystających z serwisu będą przekazywane odpowiednim organom ścigania.

Prezentowanie, ujawnianie i przechowywanie w serwisie treści bądź materiałów niezgodnych z prawem polskim lub międzynarodowym jest zabronione. Rozumiemy przez min.: materiały chronione prawem autorskim oraz patentowe, materiały obsceniczne, obraźliwe, łamiące prawo do prywatności, nawołujące do nienawiści rasowej, etnicznej wyznaniowej, itp., propagujących przemoc, bądź niezgodne z ogólnie przyjętą etykietą.

Niedozwolone jest również reklamowanie lub oferowanie następujących towarów: 

 • organów ludzkich
 • broni, narkotyków i materiałów pornograficznych
 • towarów pochodzących z kradzieży lub towarów niebezpiecznych dla zdrowia i życia ludzkiego,
   towarów, które nie istnieją
 • ogłoszeń mających na celu niepokojenie osób trzecich
 • towarów i informacji, które w jakikolwiek sposób łamią lub ograniczają prawa osób trzecich 
  produktów farmakologicznych, których sprzedaż prowadzona jest przez apteki i wymaga przypisu lekarza.

W przypadku, gdy wywiąże się spór pomiędzy uczestnikami transakcji w której pośredniczył serwis, zastrzegamy sobie prawo do nie uczestniczenia w tym sporze.

Przeniesienie odpowiedzialności

Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za: treść wpisów, ogłoszeń oraz linki do zasobów ujętych w treści wpisu branżowego lub ogłoszenia, zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych za to w jaki sposób, ani do jakich celów dane zamieszczone w serwisie zostaną wykorzystane funkcjonowanie serwisu i wynikłe z tego faktu komplikacje .

Rezerwujemy sobie prawo do: 

 • usuwania wpisów (ogłoszeń) lub ich fragmentów (elementy treści, zdjęcia, panoramy 360 stopni, itp.) niezgodnych z prawem lub niniejszym regulaminem
 • modyfikowania niniejszego regulaminu
 • czasowego przerywania pracy serwera i poprawnego funkcjonowania serwisu.

W kwestiach spornych zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz handlowego.

POGODA NA MIERZEI
Sobota, 23. października 2021
Pogoda
9o C
Ciśnienie: 1014 hPa
Opady: 0.2 mm
Zachmurzenie: 84 %
Niedziela, 24. października 2021
Pogoda
9o C
Ciśnienie: 1030 hPa
Opady: 0.0 mm
Zachmurzenie: 68 %
Poniedziałek, 25. października 2021
Pogoda
12o C
Ciśnienie: 1023 hPa
Opady: 0.0 mm
Zachmurzenie: 32 %
Wtorek, 26. października 2021
Pogoda
11o C
Ciśnienie: 1019 hPa
Opady: 0.0 mm
Zachmurzenie: 88 %
NEWSLETTER
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać aktualne informacje o najlepszych ofertach.